Prezent dla rodziców na święta – co na pewno spodoba się mamie i tacie?

Boże Narodzenie to niezwykły czas, aby kupić lub samemu stworzyć prezent dla rodziców na święta z www.taniaksiazka.pl. Nie zawsze kupienie idealnego prezentu dla rodziców na święta jest takie proste, dlatego poniżej znajduję się kilka propozycji czytelniczych, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla rodziców na święta, ponieważ książka nigdy nie zawodzi jako prezent, trzeba tylko odpowiednią wybrać.

SŁUŻĄCA – ALICJA SINICKA

Młodą Julię cechuję przede wszystkim pedantyczność i porządek. Sama zawsze o siebie dbała, i w dorosłym życiu postanowiła założyć swój mały biznes, polegający na sprzątaniu innych domów. Jej profesjonalizm i staranie sprawiło, że bohaterka zawsze miała klientów, w tym państwa Borowskich, którzy chcieli mieć ją na wyłączność. Julia odmówiła zamieszkania wraz z państwem Borowskich, lecz nie oznacza to koniec jej problemów. 

Podczas sprzątania strychu, znajduję tajemniczą szafę, a w niej sukienki z białymi mankietami. Niedługo potem to ona znajduję się w centrum mistycznej gry państwa Borowskich. Jak Julia z tego wybrnie i czy uda jej się wygrać, oraz uwolnić od państwa Borowskich?

Wciągający thriller polskiej autorki, trzymający w napięciu do ostatniej strony. 

POWRÓT Z BAMBUKO – KATARZYNA NOSOWSKA

Książka Katarzyny Nosowskiej pozwala nam oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o bolączkach codzienności, lecz tym samym autorka chce, abyśmy spojrzeli na siebie jak w krzywym zwierciadle. Zobaczyli swoje wady i niedoskonałości i je…zaakceptowali. “Powrót z Bambuko” to pewnego rodzaju poradnik jak poradzić sobie z rzeczywistością, wyśmiewa influencerów, którzy mówią jak mamy jeść, co jest dobre a co blee, oraz jak żyć. Nosowska chce, aby czytelnik po przeczytaniu tej książki, żyt tak jak jemu się podoba, a nie tak jak oczekuję to od niego społeczeństwo, dlatego jest to jedna z najlepszych propozycji na prezent dla rodziców na święta.

KRÓL – SZCZEPAN TWARDOCH


Pewnej nocy w sali Kina Miejskiego rozgrywa się emocjonująca walka bokserska pomiędzy Andrzejem Ziembińskim oraz Jakubem Szapirą, której przyglądają się Mojżesz Bernsztajn i Kum Kaplica. Walkę wygrywa ten drugi, lecz nie oznacza to jej koniec.

Cztery dekady później Mosze Inbar, wraca wspomnieniami do tego wydarzenia, i zdaję sobie sprawę, że to Szapiro zabił jego ojca za niespłacone długi. 

“Król” to świetnie napisana powieść o gangsterach, pieniądzach i drogich samochodach. Twardoch świetnie odzwierciedlił Warszawę w latach 30., sławę i zasady, które rządziły wtedy światem przestępczym.