Co można dać rodzicom?

Jaki prezent dla rodziców na Święta będzie najlepszy (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-rodzicow-na-swieta)? Chyba nikt sobie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele dzieci, każdego roku staje przed takim dylematem. Dlaczego? Ponieważ każdy chciałby zabłysnąć czymś fajnym, czymś ciekawym, takim naprawdę “hot”. Osoby, które nie mają pomysłu, mogą spojrzeć, jakie książki znaleźć można w sklepach. Rodzice na pewno chętnie oddadzą się jakiejś ciekawej lekturze. Może spodoba im się coś z gatunku sensacja, thriller, czy też zagadki kryminalne?

“Nie ten mąż”

Kathryn Croftt i jeden z jej najlepszych thrillerów psychologicznych. Taki, który wiele osób jest w stanie wprawić w ogromne zdumienie. Abby i Rob rozpoczynają nowe życie w Londynie. Nowy dom, nowa praca, nowe obowiązki. Dużo tego jest. Abby poznaje Siennę – uroczą kobietę z którą serdecznie się zaprzyjaźnia. Jej mąż Greg wydaje się tak samo sympatyczny. Abby cieszy się, że ma takich nowych znajomych. Z czasem Sienna wysuwa Abby propozycję. Na jedną noc mają zamienić się miejscami. Jest to niewinna propozycja z dreszczykiem emocji, czy też…początek sporych kłopotów? Abby już niedługo przekona się, że nie wszystko wygląda tak pięknie. Greg znika. Czy targają nim wyrzuty sumienia dopiero co podjętych decyzji? A może planuje zasadzkę na Abby? Jedno jest pewne – już nic nie będzie takie samo, jak było wcześniej.

“Lista śmierci”


Autorem książki jest Jak Carr, który zaprasza do poznania historii oficera elitarnej, amerykańskiej jednostki. James Reece jest dowódcą oddziału, który w Afganistanie, w nocy, ma do wykonania tajną operację. Tylko że jego oddział wpada w zasadzkę, a przy życiu pozostaje tylko on i jeden z żołnierzy. Dowódca zostaje obarczony winą i odesłany przez władzę do domu. Razem z nim podróżuje żołnierz, który…popełnia samobójstwo. James nie spodziewa się również tego, co zastanie w domu. Oficer już wie, że odtąd jego motorem napędowym będzie zemsta. Dopóki nie dopełni swojej misji, nie chce odpoczywać. Ten kto zawinił, musi zapłacić najwyższą cenę.